Привласнив державні кошти: поліцейські Києва скерували до суду обвинувальний акт відносно директора комунального підприємства

Кримінал 15:04, 6.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Викрили злочинну діяльність посадовця слідчі Деснянського управління поліції. Порушником виявився киянин 1966 року народження.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили що директор одного з комунальних підприємств, розташованого на Лісовому масиві у Деснянському районі столиці, уклав договір про закупівлю вантажно-пасажирського автомобіля. Проведеними експертизами доведено, що вартість автобуса значно перевищувала ринкову ціну. Таким чином, своїми діями правопорушник спричинив збитки місцевому бюджету у розмірі 382 тисячі гривень.

Слідчі оголосили фігурантові про підозру за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України – розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Наразі поліцейські зібрали достатньо доказів злочинної діяльності чоловіка та завершили досудове розслідування. Обвинувальний акт відносно підозрюваного скеровано до суду. Посадовцю загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору