На Андріївському узвозі демонтували ятки з сувенірами, книжками й іншими товарами, які працювали без дозволів

Благоустрій 17:09, 5.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Подільська РДА.

Намети стихійних торговців прибрали через скарги підприємців постійного ярмарку на Андріївському узвозі, кажуть у Подільській РДА.

Рейд» здійснили представники відділу контролю за благоустроєм району, Нацполіція та КП «Подій благоустрій».

Раніше торговців сувенірами, картинами й книжками на Андріївському узвозі, а також Десятинній та Володимирській вулицях намагались тимчасово перемістити на Алею художників і Пейзажну алею.

Нагору