у Києві зафіксували новий температурний рекорд
Поділитися в
Копіювати посилання
Фахівці зафіксували рекорд найтеплішої мінімальної температури повітря у Києві 4 лютого. Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.
У неділю, 4 лютого, мінімальна температура повітря у столиці перевищила на 2,1 градуса рекордне значення 1936 року та склала +4,6°C.
За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського середньомісячна температура повітря у січні в Києві дорівнювала -2,6°C, що на 0,6°C вище за кліматичну норму.
Найхолодніше у столиці було 9 січня, коли мінімальна температура під ранок знизилась до -15,8°C, а найтепліше — 31 січня, коли максимальна температура досягла +7,3°C.