За минулий тиждень патрульні виявили 20 осіб, які мали з собою речовини, схожі на наркотичні
Поділитися в
Копіювати посилання
Одна з таких подій сталася у Подільському районі. Патрулюючи місцевість, поліцейські звернули увагу на підозрілого чоловіка та зупинили його. Під час спілкування з інспекторами, громадянин зізнався, що мав з собою наркотики.
Ще один випадок трапився на одному із блокпостів у Дарницькому районі. Там увагу патрульних привернув пасажир маршрутного таксі, який помітно нервував та щось ховав у кишенях. Охоронці порядку провели чоловікові поверхневу перевірку та виявили у нього ймовірні наркотики.
В усіх випадках поліцейські затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.