За минулий тиждень патрульні виявили 20 осіб, які мали з собою речовини, схожі на наркотичні

Кримінал 13:23, 5.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Одна з таких подій сталася у Подільському районі. Патрулюючи місцевість, поліцейські звернули увагу на підозрілого чоловіка та зупинили його. Під час спілкування з інспекторами, громадянин зізнався, що мав з собою наркотики.

Ще один випадок трапився на одному із блокпостів у Дарницькому районі. Там увагу патрульних привернув пасажир маршрутного таксі, який помітно нервував та щось ховав у кишенях. Охоронці порядку провели чоловікові поверхневу перевірку та виявили у нього ймовірні наркотики.

В усіх випадках поліцейські затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.

Нагору