Столичні оперативники затримали чоловіка, який пограбував дитину
Поділитися в
Копіювати посилання
До Дарницького управління поліції звернулася місцева мешканка із заявою про пограбування. Жінка повідомила, що невідомий силою відібрав смартфон у її малолітнього сина. На місце направили слідчо-оперативну групу та працівників кримінальної поліції районного управління.
Під час комплексу розшукових заходів, протягом декількох годин, оперативники підрозділу затримали підозрюваного. Ним виявився 38-річний киянин, якій раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків.
Поліцейські вилучили у підозрюваного речові докази, в тому числі мобільний телефон.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 186 ККУ – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання – до 10 років позбавлення волі.
