Додаткові канікули взимку передбачили у школах столиці для першокласників. Учні відпочиватимуть від навчання протягом 19 – 25 лютого 2024 року. Про це раніше вказали у постанові уряду від 28 липня (№782).

Зауважимо, що школи у межах цього навчального року можуть самостійно визначати дати канікул.

Нагадаємо також, що зимові канікули у школах Києва розпочалися 23 грудня 2023 року. Учні не вчилися протягом двох тижнів. На навчання вони повернулися 8 січня 2024 року.