У Києві відремонтували тепломережу поблизу станції метро «Хрещатик»
ЖКГ 10:44, 26.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці фахівці «Київтеплоенерго» завершили ремонтні роботи з усунення пошкодження тепломережі поблизу станції метро «Хрещатик».
Як передає Укрінформ, про це Київська міська державна адміністрація повідомляє у Фейсбуці.
Аварійна бригада «Київтеплоенерго» демонтувала пошкоджені ділянки тепломережі. Замість них змонтовані нові сталеві труби, виконані їх гідроізоляція та утеплення.

«Ремонтні роботи провели менше ніж за добу, без відключення від теплопостачання житлових будинків. Далі буде виконано благоустрій та відновлено ФЕМ-покриття пішохідної зони», – ідеться в повідомленні.
