В Оболонському районі патрульні знайшли двох загублених собак + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє патрульна поліція Києва.
Інспектори помітили пухнастих мандрівників без господаря і зупинилися перевірити, чи в порядку тварини.
У двох собак, які виглядали розгубленими, виявили нашийники з номером телефону власника. Господареві, який шукав тварин, повідомили, що вони знайшлися.
Чотирилапі виглядали доглянутими та мали нашийники з номером телефону власника. Ми повідомили господині про знайдених тварин, яка дуже зраділа і повідомила, що й сама розшукує улюбленців, – розповіли в патрульній поліції.
Собак уже передали власниці.
