Біля станції метро “Хрещатик” у Києві стався витік води

ЖКГ 09:29, 25.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Витік води біля станції метро “Хрещатик” у центрі Києва локалізовано, всі споживачі забезпечені водою, повідомляє Київська міська державна адміністрація. Наразі триває ліквідація пошкодження та перевірка інших комунікацій.

У центрі Києва стався витік води біля станції метро “Хрещатик”, наразі його локалізовано, повідомили у четвер у Київській міській державній адміністрації, пише УНН.

“Київводоканал” локалізував витік води біля станції метро “Хрещатик”. Усі споживачі з водою”, – повідомили у КМДА у Telegram.

Для усунення пошкодження на магістралі Д-150 мм, як повідомляється, буде здійснено перевірку інших комунікацій.

На місці також працюють фахівці “Київтеплоенерго”, які провели діагностику теплових мереж.

Нагору