Учні столичних шкіл почали більше хворіти: чи переведуть навчання в онлайн-режим
Поділитися в
Копіювати посилання
Захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів Києва продовжує зростати, та поки що ситуація контрольована.
За його словами, поки що причин переводити школи в онлайн-режим немає.
«За останній тиждень виявлено 3 216 випадків захворювання на ГРВІ серед школярів, що трохи менше 2% від тієї кількості учнів, які навчаються офлайн. Це точно не критичні показники, і ситуація контрольована. Наразі загальний показник захворюваності на 46,6% нижче епідемічного порогу, різкого зростання не спостерігається», – розповів він.
Мондриївський зазначив, що у столиці відстежують ситуацію із ГРВІ, і в разі проходження епідемічного порогу будуть приймати рішення щодо карантинних заходів залежно від ситуації. Це може бути в окремих школах, районах чи в місті загалом.