У Києві зменшилась кількість вимушених переселенців

Общество 16:28, 23.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У столиці зменшилася кількість внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку з початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, кількість переселенців у столиці зменшилася на 85 тисяч: люди повертаються до попереднього місця проживання, знімаються з обліку або мігрують тощо.

Як уточнила Марина Хонда, на сьогодні на обліку в Києві перебувають майже 207 тисяч внутрішньо переміщених осіб із початку повномасштабного вторгнення. Із них – понад 45 тисяч дітей.

Найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровані в Дарницькому районі – майже 34 тисячі, Дніпровському – 27 тисяч і Солом’янському – понад 23 тисячі.

Нагору