Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки на Київ зросла до 20

Війна 11:18, 23.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві знову зросла кількість постраждалих внаслідок ранкової ракетної атаки РФ. Водночас спростовано попередню інформацію про загиблу жінку.

За даними мера Києва жінку, яку вважали загиблою, вдалось реанімувати.

“Вона в тяжкому стані в реанімаційному відділенні, проте жива!”, – наголосив він.

Загалом станом на цей час відомо про 20-х постраждалих, з яких 13 ушпиталені. Серед госпіталізованих троє дітей

Одному 13-річному хлопцю та шістьом дорослим постраждалим медики надали допомогу на місці.

Вранці 23 січня війська РФ атакували Україну 41 ракетою.  З них 21 вдалося збити

Нагору