Замість того, аби дбати про тварин, з них – знущалися + ФОТО

Кримінал, Тварини 12:07, 22.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці Київщини розпочали кримінальне провадження щодо жорстокої поведінки із тваринами.

Про це повідомляє поліція Київської області.

Зазначається, що в одному з притулків в області в неналежних умовах утримують тварин. Крім того, поліцейські під час моніторингу соцмереж виявили публікацію про можливе знущання з тварин у тому ж притулку.

Це сталося у Броварському районі Київської області. Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини та проводять ретельну перевірку.

Нагору