Чому в Києві спостерігається кадровий голод у комунальній сфері?

ЖКГ 11:06, 22.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Майже 1 тис працівників житлово-комунального господарства Києва пішли захищати Україну зі зброєю в руках. У столиці критично бракує комунальників.

Про це в інтерв’ю “Вечірньому Києву” розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

“У житлово-комунальному господарстві й в мирні часи завжди відчувалась кадрова нестача. Праця в нашій сфері важка, відповідальна і виснажлива”, – констатував він.

комунальники

За словами чиновника, до ЗСУ й тероборони мобілізувались працівники Київтеплоенерго, Київводоканалу, Київкомунсервісу, Київгазу та інших.

“Серйозно відчуваємо нестачу зварювальників, водіїв спецтехніки, зокрема екскаваторників, водіїв сміттєвозів”, – сказав заступник голови КМДА.

Наприкінці грудня 2023 року голова Держенергонагляду Слободян заявив, що у Херсоні бракує енергетиків, бо більшість із них пішли на фронт.

Нагору