Мешканці столиці продовжують виявляти небезпечні знахідки
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями на лінію 112 надійшло повідомлення щодо виявлення небезпечних предметів у Святошинському районі.
Поліцейські негайно прибули на місце, де зустріли заявника. Чоловік розповів, що біля смітника виявив предмети, схожі на гранати.
Патрульні одразу ж забезпечили охорону місця події й викликали на місце слідчих та вибухотехніків.
Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти, якщо ви виявили небезпечні знахідки:
❌ категорично заборонено наближатися до вибухонебезпечного предмета;
❌ підіймати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти та розбирати;
❌ курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця перебування небезпечного предмета;
❌ приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.