У Києві судитимуть організатора та його підпільників, які збували наркотичні засоби на території СІЗО
Общество 11:04, 19.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно організатора та 3 учасників злочинної організації, які постачали та збували наркотичні засоби та психотропні речовини на територію Київського слідчого ізолятора.
Організатор групи, перебуваючи під вартою в Київському СІЗО, налагодив схему постачання та збуту наркотиків в слідчому ізоляторі. Двоє учасників злочинної групи, які перебували на волі, постачали наркотичні засоби, перекидаючи їх через паркан СІЗО.
Під час чергової поставки наркотиків зловмисників затримали.