Київський метрополітен вважає, що вартість проїзду перевищила 30 гривень
Общество 15:32, 18.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вартість проїзду на рівні понад 30 грн він пояснив здорожчанням однієї зі складових тарифу – ціни на електроенергію.
“Тариф востаннє зростав у 2018 році. Я вже наводив приклад, що у 2018-му в нас були витрати на електроенергію 466 млн, хоч ми перше комунальне підприємство, яке працює напряму з енергоринком, купує електроенергію за державним тарифом, тобто за мінімальними цінами, без посередників. У 2024 році ми повинні сплатити 1,6 млрд. Тому обґрунтований тариф сьогодні — більш як 30 грн”, – сказав Брагінський.