У переході біля станції метро «Святошин» посилять гідроізоляцію

Общество 14:05, 18.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Київському метрополітені наголосили, що після проведення всіх необхідних робіт облицювання в переході відновлять. Станція метро «Святошин» та переходи продовжують працювати у звичайному режимі.

 

Нагору