Міжнародний наркотрафік: поліцейські Києва припинили діяльність наркоугруповання з річним прибутком у 100 млн грн   

Кримінал 11:46, 13.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Припинили діяльність наркоугруповання оперативники управління боротьби із наркозлочинністю столичного главку поліції спільно зі слідчими, оперативниками та аналітиками Шевченківського управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури та підтримки кінологів і спецпризначенців.

До складу угруповання входило дев’ять місцевих мешканців, віком від 27-ми до 52-ох років, а організував незаконний бізнес 35-річний киянин. Він забезпечував постачання наркотиків і психотропів з-за кордону до України та адміністрував власний Телеграм-канал, де пропонував «клієнтам» різні види заборонених речовин. За зберігання та фасування «товару» відповідав старший за віком чоловік, громадянин іноземної держави, а решта фігурантів забезпечували збут наркотиків і психотропів, доставляючи замовлення покупцям за вказівкою лідера угруповання. Загалом, за наявною у правоохоронців інформацією, такий «бізнес» приносив їм близько 100 мільйонів гривень прибутку на рік.

 

Під час масштабної спецоперації, участь у якій взяло понад 100 працівників поліції Києва, основних учасників наркоугруповання затримали. У них вилучили розфасовані кокаїн, мефедрон, канабіс, майже дві тисячі електронних цигарок з екстрактом канабісу й близько півтори тисячі додаткових картриджів до них. Крім того, вилучено пістолети з набоями, мисливські карабіни, обладнання для майнингу криптовалюти, гроші та сім автомобілів.

 

За попередніми підрахунками, вартість вилучених речовин за цінами «чорного» ринку складає понад 20 мільйонів гривень.

Нагору