У Дніпровському районі під час пожежі загинуло двоє людей
Пожежа 11:28, 13.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 січня, вночі на бульварі Амвросія Бучми сталася пожежа, а саме — у сміттєзбірнику на першому поверсі будинку.
Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіла двох людей. Причину займання будуть встановлювати правоохоронці.
За статистикою, щороку в зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, через необережне поводження громадян з вогнем.