На в’їзді до Києва спіймали прихильника “русского мира”
Кримінал 09:26, 11.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На в’їзді до Києва прикордонники спіймали прихильника так званого “русского мира”. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.
У телефоні в чоловіка – 47-річного уродженця Горлівки – прикордонники виявили безліч номерів російських операторів і компрометуючі листування. У них чоловік називав себе росіянином, розсилав фото- і відеоматеріали проросійської спрямованості.
Про подію прикордонники повідомили СБУ.
