У Києві ліквідували прорив водопроводу на Оболонській

ЖКГ 08:23, 10.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Дорожні служби готуються почати відновлювати асфальтне покриття.

У Києві завершили ремонт трубопроводу на вулиці Оболонській та відновили водопостачання. Про це повідомили у КМДА.

Фахівці «Київводоканалу» замінили 1,5 метра пошкодженої мережі діаметром 300 міліметри.

Котлован засипали. Дорожні служби готуються розпочати відновлення асфальтного покриття.

Рух транспорту однією зі смуг вулиці також відновили.

Напередодні рух вулицею Оболонською перекрили через аварію на водопроводі. На місці працювали дорожники та фахівці «Київводоканалу».

Рух перекривали на ділянці від вулиці Волоської до вулиці Межигірської.

Нагору