У Києві сапери знешкодили бойову частину «Кинджалу»
Поділитися в
Копіювати посилання
Снаряд лишився, ймовірно, після масованої атаки 2 січня.
5 грудня в управлінні ДСНС повідомили про знешкодження бойової частини ворожої аеробалістичної гіперзвукової ракети «Кинджал».
Піротехніки Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України працювали з небезпечною зброєю у Шевченківському районі Києва.
«Мати справу з різними видами боєприпасів, ракетами, саморобними вибуховими пристроями для саперів ДСНС — це буденна справа, яку вони виконують заради безпеки українського народу. Продовжуємо з честю служити українському народові та дбати про наших громадян», — зазначили у ДСНС.