На вулиці Архітектора Вербицького юнак з ножем напав на перехожого

Кримінал 10:02, 5.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Дарницькому районі 19-річний юнак ледь не позбавив перехожого життя, напавши на нього з ножем.

Чергову частину Дарницького управління поліції повідомили про те, що біля закинутої будівлі на вулиці Архітектора Вербицького муніципальна охорона знайшла чоловіка із колото-різаною раною.

Оперативний черговий відрядив на місце події слідчо-оперативну групу та працівників кримінальної поліції.

Слідчі з’ясували, що між перехожими раптово виник конфлікт. Нападник ріжучим предметом вдарив потерпілого в груди та втік.

Поліцейські швидко встановили особу нападника та затримали його — ним виявився 19-річний киянин, який раніше був засуджений за крадіжку.

Наразі Дарницький районний суд розглядає по суті обвинувальні акти щодо звинувачення його у вчиненні розбійного нападу та грабежу.

А потерпілому із колото-різаним пораненням надали необхідну допомогу у спеціалізованому медичному закладі.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції розпочали кримінальне провадження за статтею — умисне тяжке тілесне ушкодження.

За погодженням Дарницької окружної прокуратури міста Києва фігуранту повідомили про підозру.

Санкція статті передбачає покарання від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Нагору