З ночі у Києві лунають вибухи: є руйнування у кількох районах міста
Поділитися в
Копіювати посилання
2 січня Росія здійснила масову атаку на українську столицю – у бік Києва були направлені безпілотники та ракети.
З ночі у Києві лунають вибухи: є руйнування у кількох районах міста
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
Наразі у місті працює протиповітряна оборона – лунають вибухи.
Внаслідок ракетної атаки зафіксовано падіння решток в Печерському районі на багатоповерхівки.
На Оболоні уламки впали на територію складських приміщень. Район затягло димом.
Також рештки виявили на відкритій ділянці у Голосіївському районі.
Попередньо зафіксовано падіння і у Святошинському районі.
У Деснянському – сталося загоряння на території житлової забудови.
Дані уточнюються.
Нагадаємо, повітряна тривога цієї ночі оголошувалась двічі.