Міноборони повернуло у свою власність 10 гектарів земель у Київській області
Поділитися в
Копіювати посилання
Київський апеляційний суд 21 грудня ухвалив рішення повернути Міністерству ділянку, на території якої розташована військова частина.
У Міноборони повідомили, що за часів СРСР там були прокладені кабельні лінії зв’язку та живлення військового містечка, які донині використовуються військовою частиною при відсічі збройної агресії. Однак у 2016 році 20 гектарів земель оборони протиправно вивели зі сфери управління оборонного відомства.
Після повернення Міністерству оборони 10 гектарів з цих земель триває робота над поверненням решти території.
З метою покарання винних посадових осіб Головне слідче управління Національної поліції України за сприяння оборонного відомства проводить розслідування у цій справі.