Київські рятувальників знялись у фотосесії із своїми малюками, народженими за час повномасштабного вторгнення
Поділитися в
Копіювати посилання
Україна цьогоріч вперше відзначила Різдво у нову дату – 25 грудня, але вдруге – в умовах війни. Це світле свято символізує початок нового життя, тож столичні рятувальники показали своїх дітей, життя яких почалось під час широкомасштабного вторгнення.
Надзвичайники кажуть, що своїм фотопроєктом намагаються привернути увагу до дітей, чиє життя почалося у важкий час.
Ці малюки нагадують нам про те, що життя продовжується навіть у найважчі часи та є символом добра та непохитної віри у краще.
Дякуємо всім, хто кожну хвилину бореться за нашу Батьківщину заради мирного та щасливого майбутнього наших малюків.
