Київські школярі пішли на зимові канікули
Поділитися в
Копіювати посилання
У школах Києва від сьогодні, 23 грудня, розпочались зимові канікули.
Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
За словами посадовця, школярі відпочиватимуть до 7 січня включно.
Учні під час канікул можуть відвідувати у своїх школах гуртки та компенсаторні заняття з різних предметів.
Вчителі під час канікул та зможуть отримати методичний супровід Інституту післядипломної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка (Інститут) щодо подолання освітніх втрат (діагностування, оцінювання, оптимізація навчальних програм, корегування календарно-тематичних планів, обрання форм роботи, методичний інструментарій тощо).
Для отримання консультацій, напрацьованих Інститутом методичних матеріалів, проведення тренінгів, навчань тощо заявки необхідно надіслати на електронну адресу: o.didur@kubg.edu.ua.
Заклади дошкільної освіти та позашкілля столиці під час канікул продовжать роботу у форматі, у якому працюють і зараз.