У Києві демонтували ще один радянський пам’ятник

Общество 10:03, 24.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Маріїнському парку Києва демонтували ще один радянський пам’ятник.

У Києві працівники «Київблагоустрою» демонтували ще один символ більшовицької тиранії – пам’ятник учасникам «січневого збройного повстання 1918 року».

Пам’ятник важив близько 2,5 тонн.

Нагору