У Києві демонтували ще один радянський пам’ятник
Общество 10:03, 24.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Маріїнському парку Києва демонтували ще один радянський пам’ятник.
У Києві працівники «Київблагоустрою» демонтували ще один символ більшовицької тиранії – пам’ятник учасникам «січневого збройного повстання 1918 року».
Пам’ятник важив близько 2,5 тонн.