У центрі Києва запрацював гуманітарний хаб Старобільської громади

Суспільство 12:08, 24.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

В хабі люди, що евакуювалася з окупованих територій, можуть звернутися за допомогою та отримати підтримку.

Учора у Печерському районі відкрили гуманітарний хаб Старобільської районної державної адміністрації у місті Київ. Як зазначили у Старобільській РДА, це місце, яке створювалося з душею, куди можна звернутися за допомогою, отримати підтримку, пораду, долучитися до інформативних заходів, вирішити нагальні питання, зрештою, просто поспілкуватися і зустрітися один з одним.

Ганна Старостенко на відкритті хабу. Фото: фб-сторінка Ганни Старостенко

На відкритті була й заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, яка ініціювала поповнення бібліотеки новоствореного хабу. Вона передала 100 сучасних українських книжок, що були зібрані київськими бібліотеками та видавцями завдяки Департаменту культури КМДА, Центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва та Українській асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Хабу передали 100 сучасних українських книжок. Фото: Ігор Степурін

«Кияни та луганчани разом в цій війні, — зазначила Ганна Старостенко. — Це місце, де люди, котрі були змушені евакуюватися з окупованих територій, можуть отримати підтримку, консультацію та простір для спілкування. Завдяки нашому доброму другові Ігорю Степуріну ми привезли книги та поповнили бібліотечний фонд хабу.

Мій зв’язок з цим краєм особливий: моя мама родом зі Старобільщини, там я проводила усі свої шкільні канікули у дитинстві, тому мені особливо болить за те, що росія руйнує цей край. Я часто бачу Старобільщину у своїх снах. Вірю, завдяки нашим ЗСУ ми все відвоюємо, все повернемо, все відбудуємо!».

Нагору