У столичному ТЦ на батутах загубилася дитина

Поліція 08:40, 19.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

В одному з торгових центрів Києва загубився хлопчик, який пішов гратися на батутах. Про це повідомляє столична поліція.

На лінію 112 зателефонувала схвильована жінка та сповістила, що її син пішов на батути до дитячої кімнати та вона не може його знайти. Інспектори дізналися опис дитини та розпочали пошуки.

Правоохоронці оглянули територію центру та виявили згубу.

Хлопця запросили до службового автомобіля та передали його матері. А з жінкою провели профілактичну бесіду, щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Нагору