У яких районах Києва найбільше не платять за воду

ЖКГ 15:08, 19.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 1 грудня більше 35 тисяч киян мають борг більше 10 000 гривень за послуги водопостачання та водовідведення, а 13 тисяч споживачів заборгували більше 20 000 гривень кожен.

Про це повідомляє «Київводоканал».

Як зазначили у компанії, найбільше боржників на лівому березі – Дарницький, Деснянський і Дніпровський райони.

«Часто боржниками стають власники квартир в новобудовах, і це проблема не лише лівого берега – такі випадки є зокрема і в Печерському районі», – розповіли у компанії.

Щоб у 2024 році столиця була з водою, комунальники закликають споживачів до кінця грудня сплатити або ж реструктуризувати борги.

Нагадаємо, загалом кияни заборгували за послуги водопостачання та водовідведення більше 800 мільйонів гривень.

Нагору