Кияни здали до спеціальних контейнерів майже 20 тисяч енергозберігаючих та люмінесцентних ламп
Поділитися в
Копіювати посилання
Небезпечні відходи відправили на переробку.
КП «Київкомунсервіс» продовжує розвивати систему роздільного збирання твердих побутових відходів, а зокрема вилучення небезпечних відходів, що є в складі побутових.
«Працівники нашого Підприємства протягом 2023 зібрали, та відповідно до вимог чинного законодавства, передали на утилізацію спеціалізованому підприємству ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» (м. Одеса) 19 500 ртутьвмісних енергозберігаючих та люмінесцентних ламп, котрі мешканці столиці здали до спеціальних контейнерів для небезпечних відходів що утворюються в побуті», — повідомили в «Київкомунсервісі».

