У поліції Києва створили кімнату психологічного розвантаження
Поділитися в
Копіювати посилання
У полку поліції Києва особливого призначення № 2 тепер функціонуватиме кімната емоційного розвантаження.
Перше заняття із правоохоронцями відбулося 13-го грудня.
На тренінгу психологи провели вправи для стабілізації емоційного стану, а метафоричні асоціативні картки допомогли учасникам зрозуміти власні стратегії підтримання внутрішніх ресурсів у майбутньому.
Кімната має відповідне оснащення: світло для заспокоєння та активізації, зручні крісла та пуфи, які дають відчуття комфорту та дозволяють відпочити.
Поліцейські психологи і надалі будуть проводити індивідуальні консультації та групові зустрічі для поліцейських, що допомагатиме у профілактиці розвитку стресових розладів.