Киян кличуть долучитись до Платформи розвитку Києва

Общество 15:06, 16.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Киян запрошують долучитись до Платформи розвитку Києва – майданчика для діалогу громади, влади, представників бізнесу, освіти, науки, громадських організацій.

Як повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА, Платформу створили, щоб обговорювати тенденції розвитку столиці, вдосконалювати роботу сфер міського господарства, а також визначати пріоритетні напрями і завдання післявоєнного відновлення Києва.

Розробили Платформу в КНДУ “Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста” в межах виконання запланованих тематичних робіт на замовлення Департаменту.

На Платформі розвитку Києва мешканці столиці можуть пройти соціологічне опитування щодо рівня та якості надання міських сервісів і послуг, інклюзії громадського простору, безпеки та цивільного захисту, соціальної підтримки та допомоги, розвитку туризму, культурного середовища та креативних індустрій, молодіжної політики тощо. Також через діалогову форму можна запропонувати свою тему до обговорення або проєкт, реалізація якого сприятиме розвитку столиці.

За результатами проведених соціологічних опитувань будуть організовані тематичні обговорення, присвячені актуальним проблемам життєдіяльності міста та шляхам їх вирішення. У межах роботи Платформи заплановані також онлайн-зустрічі за участю експертів галузі, представників міської влади, бізнесу та громадськості.

Нагору