Київський стоматолог засуджений на 10 років за серію злочинів

Кримінал 16:10, 14.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці України професійний стоматолог був засуджений до тривалого ув’язнення за серію умисних злочинів. Інформація про це надійшла від Київської міської прокуратури.

За період з травня 2019 по вересень 2020 року, 35-річний медик використовував свою професію для обману пацієнтів. Він вводив їх в оману щодо необхідності певних лікувальних процедур, що призвело до незаконного привласнення ним близько 400 тисяч гривень.

Одним із серйозних епізодів був інцидент у березні 2020 року, коли стоматолог увійшов до будинку 70-річної жінки під приводом медичних послуг і вкрав її банківську карту, знявши з неї 78 тисяч гривень.

Коли його шахрайство було викрито, він спробував вбити літню жінку, підключивши електропроводку до її будинку.

У іншому випадку, влітку того ж року, чоловік, застосувавши до пацієнтки сильнодіючу речовину, пограбував її, викравши гроші та цінності на загальну суму 63 тисячі гривень.

Також він здійснив спробу вбивства своєї колишньої тещі, пошкодивши гальмівний шланг і газове обладнання в її автомобілі, що могло призвести до серйозної аварії або вибуху. Однак потерпіла змогла своєчасно зупинити автомобіль.

Підсудний також проявив агресію під час судового засідання, погрожуючи життю прокурора.

Врешті-решт, суд присяжних Голосіївського районного суду Києва визнав його винним за всіма статтями обвинувачення, призначивши покарання у вигляді десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, згідно з частиною 1 статті 345 Кримінального кодексу України.

Нагору