Київ засипало снігом: комунальники працюють у посиленому режимі

Погода 10:09, 14.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 грудня, Київ знову засипало снігом. На столичних дорогах працює 400 одиниць снігоприбиральної техніки для подолання наслідків негоди.

Про це повідомили у КМВА.

Через налипання мокрого снігу на дорогах утворилась ожеледиця, тому комунальники та спецтехніка розчищають та обробляють шляхопроводи, тротуари та зупинки протиожеледними засобами.

“Дорожні та комунальні служби міста разом задіяли майже 400 одиниць спецтехніки та 4 000 людей”, — йдеться у дописі.

Київ засипало снігом: комунальники працюють у посиленому режимі

У Києві ліквідують наслідки снігопаду

Водіїв просять користуватися громадським транспортом, аби не утворювати заторів й не перешкоджати проїзду прибиральній техніці.

З прогнозом синоптиків, протягом дня йтиме мокрий сніг та дощ.

Нагору