У Київській області енергетиків перевели на посилений режим
Общество 10:06, 14.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Погода у Київській області 14 грудня погіршиться. Тому енергетиків переводять на посилений режим роботи.
Про це повідомляє ДТЕК.
За прогнозами синоптиків, сьогодні протягом дня в Київській області очікується мокрий сніг, дощ та пориви вітру.
“Через це енергетики переходять в посилений режим роботи та готуються ліквідовувати наслідки аварій в разі їх виникнення”, – йдеться у повідомленні.