У київських парках через розваги “помирають” дерева
Поділитися в
Копіювати посилання
Озеленювачі Дніпровського району почали захищати молоді дерева, що ростуть поруч із пагорбами, використовуючи мішки з піском та мішковину.
Це стало необхідним після появи снігу, коли любителі зимових розваг на санчатах можуть ненавмисно пошкодити ці дерева. Про це повідомляє КП по УЗН Дніпровського району. За їхніми словами, через зимові розваги в оновленій частині парку “Перемога” пошкоджено дерева грабів та цілий ряд кущів керії японської.
Фахівці полікували ті насадження, які змогли, і для захисту влаштували мішки з піском. Киян просять не розбирати ці мішки, а також берегти зелену окрасу міста та цінувати працю людей.