У столиці презентували надзвичайну марку, на якій Святий Миколай пронизує герб Росії
Поділитися в
Копіювати посилання
Донат у 5 гривень з кожної марки піде на допомогу ЗСУ.
Цей випуск поштової марки відбувся на честь захисників та захисниць.
“Цей день був обарвлений сотнями посмішок дітей і дорослих, які теж почувались поруч з ними дітьми. І попри те, що в багатьох місцях ми були змушені попросити Святого Миколая періодично спуститись у бомбосховище з нашими наймолодшими клієнтами, навіть це не могло зіпсувати настрій”, – поділився враженням чиновник.
Марка, на якій Миколай пронизує птахо-герб росії, сподобалась всім, і ЗСУ зокрема.
Участь у спецпогашенні взяв художник-ілюстратор Кость Лавро: на марку поставили штемпелі Києва, Криму та Севастополя з надією наступного разу поставити їх безпосередньо на локації.
