У Білій Церкві «замінували» міську раду

Кримінал 09:18, 30.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 листопада до правоохоронців надійшло анонімне повідомлення про можливу небезпеку приміщення місцевого органу влади у Білій Церкві. Про це повідомили в поліції Київщини.

Наразі на місці працюють вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група, патрульні поліцейські та співробітники ДСНС, які фіксують та перевіряють таку інформацію.

«Правоохоронці Київщини звертаються о громадян дотримуватись інструкцій силовиків та екстрених служб заради безпеки», —  зазначили в поліції Київщини.

Нагору