У Києві через ожеледицю за день травмувалося понад 60 людей
Погода 14:36, 28.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
63 людини, у тому числі 2 дітей, отримали травми в Києві через ожеледицю; одна людина також постраждала від переохолодження.
Протягом 27 листопада у Києві через ожеледицю травмувалася 61 доросла людина та 2 дитини. Про це журналісту УНН повідомила керівниця пресслужби Департаменту охорони здоров’я КМДА Наталія Вишневська.
За 27 листопада через ожеледицю травмувалася 61 доросла людина та 2 дитини
Окрім того, за її словами переохолодження отримала одна людина.