Люди годинами чекають на відбій: міську владу просять відкривати Південний м
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці просять міську владу відкривати Південний міст для проходу пішоходів на час повітряних тривог.
Як зазначає автор звернення Володимир Надопта, під час повітряної тривоги зелена гілка метро не сполучає лівий та правий берег Києва. Дістатись до Дарницького району або з нього немає як. Люди годинами чекають на відбій на станціях “Видубичі” та “Осокорки”. В той же час відстань між станціями становить близько 4 км, її можливо подолати пішки менше ніж за годину, а з допомогою засобів мікромобільності – ще швидше.
«Люди мають право самі обирати – чи чекати відбою, чи, усвідомивши ризик та взявши відповідальність на себе, перетнути міст», – наголосив він.
На переконання активіста, для руху пішоходів достатньо виділити одну смугу.