У Києві біля залізниці знайшли 20 кг ртуті

ДСНС, Небезпека 10:26, 15.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Дніпровському районі Києва було виявлено 20 кіло ртуті. Про це повідомило столичне управління ДСНС у вівторок, 14 листопада.

“О 12:52 до служби порятунку надійшло повідомлення щодо ємності з невідомою речовиною біля залізничних колій. Прибувши на місце, відділення хіміків встановили, що в металевій ємності знаходиться близько 20 кг ртуті”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що ртуть було герметично запаковано та передано для подальшої утилізації.

Правоохоронці будуть встановлювати обставини даного випадку.

Судячи з оприлюднених фото і відео з місця події, ртуть знаходилася у звичайному металевому відрі.

Нагору