У столиці масштабна автотроща переросла у бійку

ДТП 09:02, 12.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У суботу, 11 листопада, близько 21:30 водій BMW на Відрадному проспекті протаранив п’ять припаркованих автомобілів. Між водіями пошкоджених машин з одного боку та винуватцем ДТП і його друзями з іншого — виникла бійка.

Правоохоронці, які прибули на місце події припинили сутичку, а водія BMW з грузинськими номерами, затримали. Він виявився п’яним. Як повідомили у патрульній поліції Києва, драгер показав в організмі водія 1,84 проміле алкоголю, при допустимому рівні — 0,2.

Як розповіли у поліції Києва, інформація щодо потерпілих унаслідок ДТП і бійки, не надходила. Подію зареєстрували у Солом’янському управлінні поліції. Після завершення перевірки їй нададуть правову кваліфікацію.

Нагору