У КПІ відкрили надсучасну навчально-наукову лабораторію інноваційних технологій
Освіта 13:09, 9.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Київські політехніки з ІЕЕ розвиватимуть потенціал зеленої енергетики.
Як повідомили у навчальному закладі, це лабораторія стосується таких напрямків як енергетика та транспорт.
Новостворена лабораторія допомагатимен навчати студентів альтернативної енергетики. Зокрема, як ефективно застосовувати водень у транспортній та енергетичній галузях. Так, для практики та досліджень тут є авто на водні, який в Україні взагалі є три моделі.
Фахівці займатимуться відбудовою України, зокрема за допомогою зеленої енергетики, яка дасть змогу декарбонізувати вітчизняну економіку. Це збереже екологію та скоротить кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище.