У Києві викрили схему: зловмисники “надавали допомогу” переселенцям
Поділитися в
Копіювати посилання
Шахрайство під виглядом надання фінансової допомоги: столичні поліцейські викрили зловмисників, які ошукували переселенців, у тому числі й з Донеччини.
Чоловік та жінка підшукували у телеграм-каналах переселенців та пропонували отримати фінансову допомогу нібито від іноземних партнерів.
Для цього їм пропонували перейти на фейковий фішинговий сайт та ввести реквізити своїх банківських карток. В результаті аферисти знімали усі гроші з їх рахунків.
За налагодженою схемою фігуранти ввели в оману близько пів сотні громадян. Загалом підозрювані зняли з рахунків громадян більше 400 тисяч гривень.