У готелі в центрі Києва підстрелили чоловіка
Поділитися в
Копіювати посилання
У центрі Києва, на Печерську, підстрелили чоловіка, йдеться в повідомленні столичної поліції.
За даними правоохоронців, інцидент трапився на першому поверсі готелю між компанією осіб та невідомим. Відомо, що під час конфлікту порушник дістав зброю і вистрілив у одного із чоловіків, внаслідок чого потерпілий отримав поранення в ногу.
«Після скоєного правопорушник втік з місця події на авто, тож у столиці було введено спеціальну поліцейську операцію та всі наряди поліції були орієнтовані на розшук», – кажуть у відомстві.
«Протягом години правоохоронці затримали зловмисника на вулиці Михайла Бойчука. Ним виявився уродженець Одеської області,1990 року народження», – підсумували в поліції Києва.
Поліція розпочала досудове розслідування за фактом стрілянини.