На Київщині під колесами потягу загинула дівчина: перебігала колію в навушниках
Общество 09:20, 3.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Бучі, що на Київщині, під колесами пасажирського потяга загинула 21-річна дівчина.
Про це повідомили в поліції Київщини.
Правоохоронці попередньо встановили, що потерпіла у невстановленому місці перебігала колію в навушниках.
Машиніст застосував сигнали та екстрене гальмування, однак зіткнення уникнути, на жаль, не вдалося.
Поліція Київщини нагадує: залізничний транспорт – зона підвищеної небезпеки. Важливо памʼятати, що переходити залізничну колію необхідно лише у встановленому місці, переконавшись у відсутності потяга! Бережіть своє життя!