У Києві хлопець випав із вікна багатоповерхівки
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці встановили особу загиблого.
У Києві вранці 2 листопада на вулиці Академіка Грекова,12Б знайшли тіло хлопця. Молодик випав із вікна 5-го поверху.
Про це повідомили київські телеграм-канали.
Як пишуть у Мережі, смерть настала миттєво – без жодних шансів на життя. За інформацією пабліків, хлопець вчинив самогубство. Однак у поліції це не підтверджують.
Прессекретарка поліції Києва Юлія Гірдвіліс Юлія Гірдвіліс у коментарі ТСН.ua повідомила, що правоохоронці встановили особу загиблого. Це – місцевий мешканець, 2002 рн. Попередньо, він загинув внаслідок падіння з квартири на 5 поверсі.